Zebra Total Video Converter

Zebra Total Video Converter

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 2,003
  • DOSYA BOYUTU 11.58 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Zebra-Media

Zebra Total Video Converter ile videolarınızı ve ses dosyalarınızı farklı formatlara çevirebilirsiniz

Zebra Total Video Converter kullanıcılara video dönüştürmenin yanında ses dönüştürme ve video düzenleme konularında da yardımcı olan bir video dönüştürme programıdır.

Zebra Total Video Converter farklı cihazlarda oynatmakta problem yaşadığınız videoları ve ses dosyalarını bu cihazlarla uyumlu hale getirebilmektedir. FLV, AVI, 3GP ve MP4 gibi yaygın video formatlarının yanında MP3, WMA ve WAV gibi yaygın ses dosyası formatları da program tarafından destekleniyor. Ayrıca bu yaygın formatların haricinde birçok farklı ses ve video türü de Zebra Total Video Converter tarafından destekleniyor.

Zebra Total Video Converter hazır cihaz kalıplarıiçermektedir. Farklı mp3 çalarlar, mobil cihazlar ve akıllı telefon ve tabletler gibi cihazlar için sunulan bu kalıplar sayesinde herhangi bir ayar yapmadan direkt bu cihazlarla uyumlu olacak şekilde video ve ses dosyaları hazırlayabiliyorsunuz. Eğer kalite ayarlarını kendiniz belirlemek isterseniz Zebra Total Video Converter size video ve ses kalite ayarlarını elinizle değiştirme imkanı da sunuyor.

Zebra Total Video Converter kullanıcılara kullanışlı video düzenleme araçları da sunuyor. Programın sahip olduğu video kesme özelliğiyle videoların gereksiz bölümlerini veya istenmeyen kısımlarını videolardan çıkarabilmeniz mümkün. Dilerseniz Zebra Total Video Converter kullanarak karanlık videolarınızı parlaklık ve kontrast ayarlarını değiştirerek daha kolay görülebilir hale de getirebilirsiniz. Zebra Total Video Converter kullanıcılara videoları üzerinde yaptıkları değişklikleri kendi içerisinde yer alan video önizleme bölümüyle gerçek zamanlı olarak gösterebilmektedir. Bu sayede video düzenleme işlemlerinizin nasıl görüneceği hakkında fikir sahibi olabiliyorsunuz.