Zombie Chicken Frenzy

Zombie Chicken Frenzy

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 274
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici TechTreeIT Systems

Zombie Chicken Frenzy oldukça eğlenceli bir Android oyunudur

Zombie Chicken Frenzy alışılagelmiş zombi oyunlarından oldukça farklı ve bir o kadar da eğlenceli ve ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir Android oyunudur.

Günümüzden çok da uzun olmayan bir süre önce birkaç bilim adamı tavukları birer şahin gibi uçurabilmek için bir takım deneyler yapmışlardır. Fakat bilim adamlarımızın deneyleri çok kötü bir yöne doğru gitmiş ve tavuklarımız esrarengiz bir şekilde ölmüştür. Fakat bir süre sonra bu tavuklarımızın tam olarak ölmedikleri ortaya çıkmıştır. Tavuklarımız birer birer dirilerek korkunç zombilere dönüşmüşlerdir. Zombilerin doğasına uygun olarak da zombi tavuklarımız yakındaki çiftliğe dalarak bütün diğer sağlıklı tavukları da zombi yapmışlardır. Victor adlı dayımız da bu çiftliğin sahibi olarak her ne kadar tavuklarının öldüğüne üzülse de kendini toplamış ve silahını eline alarak zombi tavuklara savaş açmış ve çiftliğini kurtarmak için mücadele vermeye başlamıştır.

Biz de Victor dayıya bu intikam davasında yardımcı oluyor ve zombi tavukları mezarlarına geri göndermeye çalışıyoruz. Zombie Chicken Frenzy oldukça kolay kontrollere sahip bir zombi oyunudur. Oyunu oynarken tek yapmanız gereken ekrana dokunarak hedef almak ve parmağımızı bırakarak ateş etmektir. Oyunda farklı özelliklere sahip zombi tavuklar bizleri beklerken Victor'u güçlendiren bonuslar da karşımıza çıkıyor ve oyunu daha eğlenceli hale getiriyor.

Zombie Chicken Frenzy eğer boş zamanlarınızı eğlenceli bir şekilde değerlendirmek isterseniz deneyebileceğiniz hoş bir oyundur.