Zombie Evil

Zombie Evil

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 2,612
  • DOSYA BOYUTU 29.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici FT Games

Zombie Evil bol aksiyon dolu bir zombi oyunudur

Zombie Evil, kolay kontrolleri ve aksiyon dolu yapısıyla öne çıkan zombi temalı ücretsiz bir Android oyunudur.

Dr. Evil adlı kötü kalpli bilim adamı 2013 yılında insanlığı gezegenin gelişimine karşı en büyük tehdit olarak görmektedir. Doktorun gözünde insanlık artık dünyanın hükümdarlık tacını takmaya yeterli değildir. Doktor zombilerin artık bu tacı devralmalası gerektiğine inanmaktadır.

Bu nedenle dünyaya korkunç bir zombi virüsü salgını yayan doktor dünyayı kaos içerisine sürüklemiş ve insanlığı yok olma tehlikesiyle karşı karşıya bırakmıştır.

Dünya hükümetleri birer birer düşerken dünyayı ölülerden geri almak bize ve bir avuç hayatta kalan insana düşmektedir.

Zombie Evil kolay kontrolleri ile öne çıkan bir zombi oyunudur. Zombilere karşı kurduğumuz güvenlik barikatının arkasından zombi yığınlarına karşı ateş ederek ayakta durmalı ve toprağımızı geri almalıyız. Ekranda ateş etmek istediğimiz yöne dokunarak ateş edebilir, parmağımızı basılı tuttuğumuz sürece ateş etmeye devam edebiliriz. Eğer zor durumda kalırsak özel yeteneklerimizi kullanarak günü kurtarabiliriz.

Zombie Evil aynı zamanda RPG elementlerini de barındıran bir savaş oyunudur. Zombie Evil 6 farklı kahramanı ve 5 farklı yeteneği kullanıcıların tercihine sunmaktadır. Oyun boyunca toplayacağımız puanlarla yeni silahlar alabiliriz ve kahramanımızın ana özelliklerini güçlendirebiliriz. Daha çok puan veren güçlü bölümsonu canavarları oyuna heyecan katmaktadır. 

Zombie Evil çok sayıda bölüm sunarak eğlencenin sürekli olmasını sağlayan başarılı bir aksiyon oyunudur.