Zombie Frontier 2:Survive

Zombie Frontier 2:Survive

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,024
  • DOSYA BOYUTU 29 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici FT Games

Zombie Frontier 2:Survive heyecan ve adrenalin dolu bir Androi oyunudur

Zombie Frontier 2:Survive serinin heyecanını kaldığı yerden devam ettiren FPS türünde başarılı bir Android oyunudur. 

Zombi temalı oyun zombi salgınından ve bitmek bilmeyen zombi yığınlarından kurtularak hayatta kalmış bir avuç insanın hikayesini konu almaktadır. Dünya çapında az sayıda hayatta kalan insanlar zombilere karşı mücadele vermektedir ve bu sırada doktorlar zombi virüsüne bir çare bulmak için zamana karşı yarışmaktadır.Biz ise bu süre boyunca yaşam ile ölüm arasındaki çizgide yer almaktayız. Her gittiğimiz yerde zombiler sayıca üstün olmaktadır; fakat bizim de karşılığında silahlarımız var.

Birinci kişi bakış açısından oynadığımız zombi oyunu yüksek aksiyonu ve adrenalini bünyesinde barındırmaktadır. Silahımızı bize doğru giderek yaklaşan zombilere karşı doğrultmalı ve zombileri bizi ısırmadan önce birer birer indirmeliyiz. Sıradan bir tabancayla başladığımız mücadelemizde çok sayıda farklı silah bizleri beklemektedir. Bu silahlarımızın özelliklerini oyun ilerledikçe geliştirebilir, zombilere karşı daha güçlü olabiliriz. Özel bir süper silah da oyunda bizi beklemekte. Zombie Frontier 2:Survive'da silahları geliştirebilmenin yanında karakterimizi de geliştirebiliyoruz.

Zombie Frontier 2:Survive görsel olarak oldukça kaliteli bir oyundur. Güzel grafikler yanında başarılı animasyonlar da oyundan alınan zevki arttırmaktadır.Ses ve müzikler için de aynı başarı söz konusudur.

Zombie Frontier 2:Survive denenmeye değer ücretsiz bir Android oyunudur.