Zombie Gunship

Zombie Gunship

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 267
  • DOSYA BOYUTU 51 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Limbic Software

Zombie Gunship, AC-130 modelindeki savaş uçağınız ile zombileri tek tek öldüreceğiniz heyecanlı bir Android aksiyon oyunudur.

Zombie Gunship, zombi öldürme oyunlarını sevenler için eğlenceli ve heyecanlı bir Android aksiyon oyunudur. Zombie Gunship diğer zombi öldürme oyunlarına göre oldukça farklı bir oyun olarak göze çarpıyor. Çünkü bu oyunda en teknolojik ve yeni silahlarla donatılmış bir savaş uçağını kontrol edecek ve zombileri öldüreceksiniz.

Zombilerin insanları yemesini engellemek için alanınıza girdiklerinde onları hedef alarak vurmalı ve yok etmelisiniz. Fakat bunu yaparken oldukça dikkatli olmalısınız. Çünkü 3'ten fazla insan vurursanız oyun bitiyor. Bu sayıyı ekstra eşya ve güçlendiriciler alarak arttırmak mümkün.

Zombileri öldürdükçe kazandığınız paraları kullanarak silahınızı geliştirebilir yada yeni silahlar alabilirsiniz. Bu sayede tehlikeli zombileri daha kolay öldürebilirsiniz. Ayrıca zombiler arasında bazen büük zombiler olabiliyor. Bu büyük zombiler normal zombilere göre çok daha zor ölmektedir. Silahlarınızı doğru bir şekilde kullanarak bu zombileri de öldürebilirsiniz.

Sürekli aynı şekilde giden oyun zaman öldürmek için iyi bir seçim olsa da sürekli oynandığında sıkıcı olabilir. Bu nedenle oyundan sıkılmamanız için ufak molalarda ve zaman öldürmek için oynamanızı tavsiye ederim. Ayrıca oyuna eklenecek yeni görevler ile oyunun heyecanı daha uzun süre yaşatılabilir.

Yeni ve farklı bir zombi öldürme oyunu arıyorsanız, Zombie Gunship'i ücretsiz olarak indirerek bir göz atmanızı öneririm.