Zombie Tsunami

Zombie Tsunami

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 4,859
  • DOSYA BOYUTU 25 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Mobigame S.A.R.L.

Zombie Tsunami oyununda zombilerin yerine geçerek dünyayı sarmaya çalışıyorsunuz.

Zombie Tsunami, zombilerden oluşan dev bir ordu kurmaya çalıştığınız oldukça hareketli bir Windows 8.1 oyunu. Dokunmatik ekranlı ve klasik cihazlarda oynanabilen klasik zombi vurma oyunlarından gına geldiyse zombilerin yerine geçip insanoğluna meydan okuma fırsatı sunan bu oyuna göz atmalısınız.

Sıradan zombi oyunlarından son derece farklı bir deneyim sunan Zombie Tsunami oyununda adından da anlayacağınız üzere zombilerin gücünü göstermeye çalışıyorsunuz. İnsanları ısırarak virüsü yaymanız ve zombilerden oluşan bir ordu kurmak için uğraş veriyorsunuz. Tabii ki ilk durağınız küçük bir şehir ve dönüştürebileceğiniz insan sayısı oldukça az. Ancak buna aldırış etmemeli, her gördüğünüz insanı üşünmeden zombi ordunuza katmalısınız. Hayatta kalabilmek için arabaların, tankların, otobüslerin arkasına saklanmaya çalışan insanlar da olacak. Bunları da fark etmeniz ordunuzu daha hızlı genişletmeniz açısından oldukça önemli.

Dünya geneline yayılarak zombi ordumuzu daha büyütme imkanı tanıyan oyunun çoklu oyuncu desteği de bulunmakta. Tabii ki tek başınıza da oynama şansınız var ancak ısırdığınız kişinin arkadaşınızın olması, arkadaşınızı da ordunuza katılabiliyor olmanız yönünden bu modu da denemenizi öneririm.

Farklı oynanışının dışında animasyon filmlerini hatırlatan görselleriyle de dikkat çeken oyunda daha hızlı yayılmanızı sağlayan güçlendiriciler de mevcut. Bu güçlendiricilerin sınırlı sayıda olduklarından hemen harcanmaya gelmediğini söylememe gerek yoktur sanırım.

Zombi temalı oyunlara sıcak bakıyorsanız, zombilerin yerine geçebildiğiniz çoklu oyuncu destekli Zombie Tsunami oyununu kesinlikle indirmeli, göz atmalısınız.