Zone4

Zone4

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 164
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Infovine co.,Ltd.

Zone4 ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir online dövüş oyunudur

Zone4 oynanış açısından bir hayli keyifli bir oyun tecrübesi yaşatan ilginç bir dövüş oyunu olarak tanımlanabilir.

Bilgisayarlarınıza tamamen ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz MMO şeklinde tasarlanmış bir oyun olan Zone4, online altyapısı ile kendi türü içinde fark yaratmakta. Oyuncular Zone4 içinde farklı dövüş sanatlarını kullanan kahraman sınıflarından birini seçerek oyuna başlamaktalar. Tekvando, judo, güreş, boks, muay thai, kung fu ve daha birçok farklı dövüş stiline yer veren oyunda dilersek büyük çaplı PvP dövüşlere katılarak 16 kişilik takımlar halinde diğer oyuncularla kavga edebiliyor, dilersek diğer oyuncularla el ele vererek birlikte PvE etkinliklerinde yapay zeka tarafından kontrol edilen düşmanlara karşı savaşabiliyoruz.

Zone4'te yarattığımız kahramanımızı farklı kostümlerle ve aksesuarlarla kişiselleştirebilmekteyiz. Oyunda dövüşleri kazandıkça kahramanımızı geliştirebiliyor, yeni yetenekler kazanmasını ve sahip olduğu dövüş stilinde ustalaşmasını sağlayabiliyoruz. Zone4'ü diğer dövüş oyunlarından ayıran bir diğer nokta da bu oyunun 3 boyutlu olarak tasarlanmış olması. Bu sayede Zone4 klasik 2 boyutlu dövüş oyunlarından farklı bir oyun tecübesi yaşatmakta.

Zone4 içinde birçok farklı etkinlik ve oyun modu bulunuyor. Klasik olarak diğer oyuncularla dövüşebilir veya size dalga dalga saldıran zombilere karşı birlikte savaşabilirsiniz. Ayrıca oyun içinde şehir merkezlerinde ticaret de yapabiliyorsunuz.

Zone4 tatmin edici bir grafik kalitesine sahip. Buna rağmen oyunun sistem gereksinimleri bir hayli düşük. Zone4'ün minimum sistem gereksinimleri şu şekilde: 

- Windows XP işletim sistemi

- 2.4 GHz Pentium 4 işlemci

- 1 GB RAM

- Nvidia GeForce 5700 veya ATI Radeon 9600 ekran kartı

- DirectX 9.0c

- İnternet bağlantısı

- 3 GB boş depolama alanı

Oyunu nasıl indireceğinizi bu yazımıza göz atarak öğrenebilirsiniz:
Steam Hesabı Açma ve Oyun İndirme