Zooba APK

Zooba APK

kullanıcı

Zooba APK Android battle royale oyunu hayvanat bahçesinde geçiyor. MOBA ve Battle Royale öğelerini birleştiren süper eğlenceli bir Android oyunu bizlerle!

Zooba APK, Android işletim sisteme sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz eğlenceli ve sürükleyici bir mobil aksiyon oyunu olarak ön plana çıkmakta. Farklı türde moba ve battle royale oyun deneyimlemeye hazır olun!

Zooba APK İndir

Benzersiz mekanikleri ve sürükleyici atmosferiyle ön plana çıkan oyunda farklı karakterleri kontrol ederek hayvanat bahçesinde mücadele ediyorsunuz. Battle Royale tarzı bir oynanışa sahip olan oyunda 45 oyunculu bir arenada savaşlara katılıyorsunuz. Her biri farklı güçlü, zayıf ve özel yeteneklere sahip 20’den fazla eğlenceli ve benzersiz karakterlerin hayvanat bahçesindeki mücadelelerine kesinlikle katılmalısınız.

Daha iyi mücadele için, hayatta kalmak için karakterlerinizi de geliştirmeniz, seviyelerini yükseltmeniz gerekiyor. Oynanış tarzınıza uyacak düzinelerce öğe, düzenilerce eğlenceli görünüm ve yüzlerce ifadeyle dopdolu içerik sunan oyun, eğlenceye arkadaşlarınızı da dahil etmeniz için çok oyunculu oyun modları sunuyor.

MOBA ve battle royale öğelerini içeren Android oyunda güçlü olmak için becerilerinizi ortaya koymanız gerekiyor. Farklı eşyaları ve ödülleri toplayarak karakterinizi geliştirmeye çalıştığınız oyunda son derece dikkatli olmanız gerekiyor.

Zooba Android Oyun Özellikleri

  • Kurnaz tilki Nix’ten şüpheli zürafa Pepper’a kadar 20’den fazla eğlenceli karakter arasından seçim yapın. Oyuna sürekli yeni karakterler ekleniyor.
  • Birden fazla oyun moduda diğer 45 oyuncuya karşı savaşın.
  • Karakterinizi ve öğeleri yükseltin.
  • Harika ücretsiz ödüllerin sahibi olmak için skor tablolarında tırmanın.
  • Zoo VIP’de eşsiz ödüller sizi bekliyor.

Çılgın hayvanlarla dolu çok eğlenceli battle royale oyununda ayakta kalan son kişi olabilir misiniz? Harika bir oyun deneyimi sunan Zooba, bu tarz oyunları oynamayı sevenlerin mutlaka denemesi gereken bir oyun.

Zooba Hile ve İpuçları

Savaş taktikleri: Rakiplerinizle başa çıkmak için daha az oyuncunun olduğu bir yere inmeye çalışın. Daha az oyunculu bir bölgede oyuna başlamak silah ve eşya toplamayı kolaylaştırır. Savaş alanında dolanırken her silahın daha yüksek seviyeli versiyonlarına dikkat edin. Onlara sahip oyuncuları öldürerek de daha güçlü donanım elde etmek mümkün. Zaman zaman çalılıklarda kalarak saklanabilirsiniz. Savaşta birden fazla düşmanla karşılaştığınızda yollarına el bombası bırakın, tek hamlede birkaç düşmanı ortadan kaldırmaya çalışın.

Daha fazla ilerleme ödülü almak için farklı karakterlerle oynayın: Çeşitli maçlar oynadıkça farklı türde ödüller toplayacak ve ilerleme menüsü aracılığıyla yeni savaş liglerine hazırlanacaksınız. Aklınızda bulunması gereken bir şey, belirli bir karakterler oynamanın ilerleme sekmesindeki ustalık alt menüsü aracılığıyla daha da fazla güzel şeylerin kilidini açmaya yardımcı olduğu gerçeği. Yeni bir karakterin kilidini açar açmaz, birkaç maça çıkarın ve kişisel özelliklerinden birkaçını elde etmeye çalışın. Bu sayede karakterin oyun tarzınıza uygun olup olmadığını görebilirsiniz.

Kilidi açılmış karakterlerinize eklemek için en iyi öğeler: Sandıkları açmak zaten kilidi açılmış karakterlerin aynılarını alacağını anlamına gelir, yalnızca yükseltmeye yöneliktir. Ekstra coin’ler tamamlanmış maçlar ve kilidi açılmış sandıklardan gelir. Sandıkları açarken alacağınız bir diğer öğe öğe eklentileridir. Yeni savaş liglerine girerken eklenebilir yeni öğelerin de kilidini açmış olursunuz.

Tüm günlük görevlerinizi düzenli olarak tamamlayın: Daha fazla ücretsiz ödül kazanmak için gereken anahtarları alabilmek için tüm günlük görevlerinizi tamamlayın. Yeterince maç oynayarak her bir sandık slotunu doldurabilirsiniz. Birini zamanlayıcı aracılığıyla açılacak şekilde ayarlayın, bir iki maç yapın, hazır olduğunda sandığı açın, ardından yerini alan bir sandık kazanın ve bunu tekrarlayın. Günlük fırsatlar bölümünden ücretsiz coin’lerinizi almayı unutmayın.