1 Volt

1 Volt
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

1 Volt mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir platform oyunudur

1 Volt platform oyunlarının atası olan Mario'daki yapıyı yaratıcı bir şekilde tasarlanmış bulmacalarla birleştiren bir mobil platform oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan 1 Volt'da ana kahramanımız pek de alışık olmadığımız türden bir ana kahraman. 1 Volt geri dönüşüme gönderilerek yok edilmek üzere olan; fakat kazara bu süreçten kaçmayı başaran bir pilin hikayesini konu alıyor. Oyundaki maceramız bu kaza eseri gerçekleşen kaçıştan sonra başlıyor. Pilimiz geri dönüşüme gitmekten krutulduktan sonra bulunduğu tesisten kaçması gerekiyor, biz de ona bu işi gerçekleştirmesi için yardım elimizi uzatıyoruz.

1 Volt boyunca karşımıza derin çukurların yanısıra ölümcül mekanik yapılar ve hareket eden engeller çıkıyor. Bu engelleri aşmak için ise pilimiz sahip olduğu elektrik dalgalarını kullanabiliyor. Sınırlı kullanım ömrüne sahip olan bu elektrik dalgaları duvarlara ve hareket eden şeylere tutunmamızı sağlıyor. Ayrıca bu dalgalarla nesneleri hareket ettirebiliyor ve onları yok edebiliyoruz. Düğmeleri açmak ve jeneratörleri çalıştırmak içinden bu dalgalardan faydalanıyoruz.

1 Volt'un grafiklerinin tatmin edici bir kalite sundupu söylenebilir. Yaratıcı bir şekilde tasarlanmış bulmacalarıyla 1 Volt uzun süren bir eğlence sunmakta.

YORUMLAR