300: Rise of an Empire

300: Rise of an Empire
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

300: Rise of an Empire heyecan dolu bir aksiyon oyunudur

300: Rise of an Empire büyük beğeni kazanan 300 filminin devamı niteliğinde olan ve kendisiyle aynı isme sahip olan sinema filminin resmi mobil oyunudur.

Warner Bros tarafından yayınlanan ve iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad'ler üzerinde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir aksiyon oyunu olan 300: Rise of an Empire'da Antik Yunan generali olan Themistokles'in hikayesi konu alınıyor. Antik Yunan'ın 2. defa Pers İmparatorluğu tarafından saldırıya uğraması sırasında geçen olaylar boyunca general Themistokles'in kotrolünü elimize alıyoruz. Atina'lı bir general olan Themistokles, Pers komutanı Artemisia tarafından kontrol edilen Pers deniz kuvvetlerini durdurarak Antik Yunan'ı birleşitirme niyetindedir. Bu iş için acımasızca saldıran Pers kuvvetleri ile çarpışmalı ve kahramanlığımızı kanıtlamalıyız.

300: Rise of an Empire klasik bir aksiyon oyunudur. Gemiler üzerinde yolculuk ederken bir yandan da üzerimize saldıran askerlerle dövüştüğümüz oyunda kılıç ve kalkanımızı kullanıyoruz ve çeşitli kombolar yaparak düşmanlarımızı yenmeye çalışıyoruz. 300: Rise of an Empire yüksek grafik kalitesiyle öne çıkıyor. Oyun kaliteli ara sahnelerle süslenmiş ve hikaye anlatımı bu ara sahnelerle güçlendirilmiş. Eğer aksiyon oyunlarını seviyorsanız bu başarılı ve tamamen ücretsiz oynayabileceğiniz yapımı kaçırmayın.

 

YORUMLAR