3D Nitro Speed Run

3D Nitro Speed Run
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

3D Nitro Speed Run, şehrin sokaklarında son süratle giderken önünüze çıkan engelleri atlatmaya çalışacağınız heyecanlı ve eğlenceli bir iOs araba yarışı oyunudur.

3D Nitro Speed Run, iOS kullanıcılarının ücretsiz olarak oynayabileceği bir yarış oyunu olarak, kullanıcıların şehrin sokaklarında yarışacağı son derece eğlenceli ve heyecanlı bir oyundur. 4 Farklı araba seçeneğinden istediğinizi seçmekte tamamen özgürsünüz.

3D Nitro Speed Run, AppStore üzerinde yer alan diğer yarış oyunlarından farklıdır. Oyun içerisinde yoğun trafik ve beklenmedik tuzaklar arasından kurtularak yolunuza devam etmeye çalışmalısınız. Bunu yapabilmek için oldukça güçlü reflekslere sahip olmanız gerekmektedir.

Oyunda rakiplerinizi yenebilmenizi sağlayan bir çok bonus ödül bulunuyor. Yarışırken aynı zamanda bu ödülleri toplayarak rakiplerinize üstünlük kurabilirsiniz. Bu bonuslar arasında bazı güçlendirme özellikleri yer alıyor. Bu özelliklerde aynı şekilde rakiplerinize karşı avantaj elde etmenizi sağlıyor. Oyunun sahip olduğu HD grafikler oyunun genel kalitesini arttırmaktadır. Aynı zamanda oyun içerisinde şarkılar da sizi oldukça etkileyecektir. Bu hız tabanlı yarış oyununda yer alan online puan sıralamasındaki yerinizi almak istiyorsanız, usta bir şöför olmanız gerekiyor. Aldığınız yüksek puanları paylaşarak diğer oyunculara ne kadar usta bir şöför olduğunuzu gösterebilirsiniz.

Özellikler:

  • HD grafikler
  • Etkileyici şarkılar
  • Online liderlik sıralaması
  • Yarış seveler için sınırsız eğlence

Yarış oyunları oynamak hoşunuza gidiyorsa, 3D Nitro Speed Run oyununu iPhone ve iPad'lerinize ücretsiz olarak yükleyerek hemen oynamaya başlamanızı tavsiye ederim.

YORUMLAR