8 Ball Pool 2.1.1 (ios)

8 Ball Pool

8 Ball Pool
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    1,555

  • Üretici

    Miniclip.com

8 Ball Pool, iPhone ve iPad'leriniz üzerinden online olarak oynayabileceğiniz en iyi ve ücretsiz bilardo oyunudur.

8 Ball Pool, iOS platformu üzerindeki en iyi bilardo oyunu olarak, oyunculara müthiş bir bilardo deneyimi yaşatan etkileyici ve eğlenceli bir oyundur.

Oyun içerisinde pratik, 1'e 1 karşılaşma ve turnuva olarak 3 farklı oyun modu bulunuyor. Online olarak rakiplerinizle karşılaşma yapmadan önce pratik yaparak ısınmalı ve daha sonra rakiplerinizle ister 1'e 1 karşılaşma, isterseniz turnuvalarda karşılaşabilirsiniz.

Mükemmel ve yüksek kaliteli grafikleri ile oyuncuları etkilemeyi başaran 8 Ball Pool ile dünya üzerindeki tüm oyuncular ile bilardo oynayabiliyorsunuz.

Facebook hesabınızla giriş yapabileceğiniz gibi Miniclip sitesi üzerinde oluşturacağınız hesap ile de oynayabilirsiniz. Oynadığınız her maç ile hesabınızın seviyesini yükseltiyorsunuz. Gittikçe ustalaşacağınız oyunda dünyanın en iyileriyle karşılaşarak yeteneklerinizi sergileyebilirsiniz. Dilediğiniz an 8 kişilik düzenlenen altın ödüllü turnuvalara girerek kıyasıya bir mücadele içine girebilmek mümkün.

Bilardo maçlarında masada bulunan altınları kazanabilmek için rakibinizi yenmelisiniz. Kazandığınız altınları daha yüksek altın ile oynana masalara giriş yapmak veya kendinize yeni ıstakalar almak için kullanabilirsiniz. Uygulama mağazasında birbirinden renkli ve güzel ıstakalar bulunmakta. Maçlarda kazandığınız altınları biriktirerek veya altın satın alarak bu ıstakalardan alabilirsiniz.

Miniclip veya Facebook üzerindeki arkadaşlarınız ile kolayca bilardo oynayabileceğiniz oyun her iPhone ve iPad'de bulunması gereken ugyulamalardan biri. Oynadıkça bağımlısı olacağınız bu mükemmel bilardo oyununu hemen ücretsiz olarak indirip biran önce başlayabilirsiniz.

Not: 8 Ball Pool oyununu oynayabilmek için cihazınızın internete bağlı olması gerekir.

YORUMLAR