8 Bit Fighters 1.0.3 (ios)

8 Bit Fighters

8 Bit Fighters
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

8 Bit Fighters, düşük çözünürlükte grafiklerle dövüşler yapmanıza imkan sağlayan oldukça eğlenceli bir aksiyon oyunudur.

Dövüş oyunlarının yüksek çözünürlükte grafiklere sahip olması oldukça önemli. Çünkü rakibinize vurduğunuzda hamleleri görmeniz için yüksek çözünürlükte grafikler lazım. Aynı zaman oyunu daha keyifli bir hale getiren detaylar ise yine grafiklerde saklı. Fakat iOS işletim sistemine sahip cihazlarınız üzerinden ücretsiz olarak indirebileceğiniz 8 Bit Fighters oyunu bu duruma biraz ters kalmış. Oyunun geliştiricileri 8 Bit Fighters oyununda yüksek çözünürlükte değil düşük çözünürlükte grafikler kullanmışlar. Düşük çözünürlükte grafikler ile daha eğlenceli oyun yaptıklarına inanan 8 Bit Fighters geliştiricileri, sizi büyük bir aksiyona davet ediyor.

8 Bit Fighters, düşük grafiklere sahip olan bir dövüş oyunu. Oyunda bulunan karakterler, silahlar ve diğer her şey piksel piksel olarak gözüküyor. Geliştiriciler tarafından 2 boyutlu olarak hazırlanan bu oyun sayesinde çok eğleneceksiniz. Klasik dövüş oyunlarından farklı olan bu  oyun, rakibini yenmenizi ve ün kazanmanızı amaçlıyor. Oyunda dikkatli olmalı ve tüm rakiplerini yenmeye çalışmalısınız.

8 Bit Fighters oyununda farklı karakterler ile dövüşerek en güçlü kimin olduğunu kanıtlamanız gerekiyor. Hemen şimdi 8 Bit Fighters oyununu indirin ve en güçlü kimin olduğunu kanıtlayın!

YORUMLAR