9 Ball Pool

9 Ball Pool
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

9 Ball Pool, iPhone ve iPad'inizde oynayabileceğiniz en iyi Amerikan bilardo oyunlarından biri.

9 Ball Pool, ister arkadaşlarınıza isterseniz de turnuvalara katılarak gerçek bilardo oyuncularına karşı oynayabileceğiniz bir 9 top bilardo oyunu. Benim gibi gerçek hayatta ve mobilde bilardo oynamayı seviyorsanız iPhone ve iPad’inize ücretsiz indiriebileceğiniz en iyi oyunlardan diyebilirim.

Dışarıda bilardo oynamaya vakit bulamıyor veya evinizden çıkmaya haliniz olmadığı vakitlerde iOS cihazınıza yükleyip tek başınıza, arkadaşlarınızla veya dünya genelinde oyuncularla oynayabileceğiniz bir 9 top bilardo oyunu olan 9 Ball Pool görsel açıdan da oynanış açısında da kaliteli. İstekayı dilediğiniz yöne fazla uğraşmadan döndürmenize izin veren hassas kontrol mekanizması, sert ve yumuşak vuruşları en iyi şekilde yapmanızı sağlayan hassas vuruş hızı butonu oldukça hoşuma gitti.

9 Ball Pool’u benzerlerinden ayıran en büyük özelliği ise hem çevrimiçi hem de çevrimdışı oynanabilmesi. İnternet bağlantınızın sıkıntılı olmadığı durumlarda tek başınıza pratik yapabildiğiniz gibi yapay zekaya karşı da oynayabiliyorsunuz. Cihazınız internete bağlıysa iki seçenek önünüze çıkıyor. Her gün farklı seviyelerde binlerce oyuncunun katıldığı turnuvalarda kendinizi gösterebiliyorsunuz. Tabii ki her odaya giriş yapamıyorsunuz; bir süre oyunu oynayıp deneyim kazanmanız gerekiyor. İkinci seçeneğiniz ise arkadaşlarınıza karşı. Özel bir oda hazırlayıp arkadaşlarınıza davet edebiliyorsunuz. Davet esnasında arkadaşınıza benzersiz bir kod gönderildiğinden bu kodu bilmeyen hiç kimse oyuna dahil olamıyor ve arkadaşınızla birebir oynamanın keyfini sürüyorsunuz.

Üç top bilardodan daha fazla oynanan 9 top bilardoyu daha fazla bilinen adıyla Amerikan bilardoyu iPhone ve iPad’inizde oynamak üzere bir oyun arıyorsanız 9 Ball Pool’u tavsiye ederim.