9GAG First

9GAG First
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

9GAG First ile en yeni 9GAG gelişmelerini yakından takip edebilirsiniz

9GAG First popüler mizah portalı 9GAG için geliştirilen en yeni özellikleri ilk olarak denemenize yardımcı olan resmi 9GAG uygulamasıdır.

Ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir iOS uygulaması olan 9GAG First bize internet üzerinde bulabileceğimiz en komik ve eğlenceli içeriklere kolayca erişme imkanı sunuyor. Uygulamayı kullanarak bu birbirinden komik içerikleri paylaşabiliyor ve dünya çapındaki kullanıcılardan paylaşımlarımıza gerçek yorum ve cevaplar alabiliyoruz.Uygulama bizi en güldüren yeni içerikleri keşfetmemize de yardımcı oluyor.

9GAG First kullanarakk omik fotoğrafları ve videoları iOS cihazımızla gittiğimiz her yerde yanımızda bulundurabiliyoruz. İster evde, ister yolda, istersek molalarımızda 9GAG First açarak boş zamanlarımızı sıkıcılıktan kurtarabilmekteyiz. 9GAG First bize en güzel GIF animasyonlarını, rage çizgilerini, komik fotoğrafları ve monteleri, sevimli hayvan videolarını ücretsiz bir şekilde sunuyor.

9GAG First 9GAG üzerindeki içerikleri paylaşma işini de oldukça kolay bir şekilde gerçekleştirmekte. Uygulamayı kullanarak beğendiğimiz içerikleri tek bir dokunuşla Facebook, Twitter veya e-posta yoluyla paylaşabiliyoruz. Bu özellik sayesinde artık ebediyen yalnız olmaktan kurtulacağız. 9GAG First bize beğendiğimiz içerikleri oylama imkanı veriyor ve yorumlar yapmamıza olanak sağlıyor.

Eğer boş zamanınızı keyifli bir şekilde öldürmek için güzel bir seçenek arıyorsanız 9GAG First kesinlikle denemeniz gereken bir uygulamadır.

YORUMLAR