aa
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    43,990

  • ÜRETİCİ

    Small reptile

aa, geçilmesi imkansız bölümler için harika zevkli bir beceri oyunu.

aa, ilk açtığınızda anlamsız gelecek ancak oynadıkça oynamak isteyeceğiniz, gitgide zorlaşan bölümleri ile sizi içerisine çekecek bir beceri oyunu. iPhone ve iPad’inizde ücretsiz oynayabileceğiniz oyunda kimi zaman geçilmesi imkansız diyeceğiniz yüzlerce bölüm bulunuyor.

aa, kolay gibi görünen ancak oynadıkça zor olduğunu kavrayacağınız oyunlardan biri. Oyunu ilk açtığınızda sürekli dönen bir platform ve de sayılar ile karşılaşıyorsunuz. Amacınız elinizdeki sayıları dönen platformda uygun boşluğa yerleştirmek. Ancak dönen platform siz bölüm geçtikçe daha da hızlanıyor ve yerleştirmeniz gereken sayı adedi çoğalıyor. İlk bölümlerde hızlı hızlı yerleştirdiğiniz sayılar ilerleyen bölümlerde sizi düşünmeye zorluyor ve bazı bölümleri birden fazla defa oynamak durumunda kalabiliyorsunuz. Tabii ki zorlandığınız bölümde para vererek bölümü atlayabilmeniz veya tüm bölümleri açmanız mümkün ancak oyundan zevk almak istiyorsanız bunu harcama yapmamanızı tavsiye ederim.

Kısa sürede bağımlısı olacağınız ve kesinlikle sabır gerektiren bir beceri oyunu olan aa, ön yargı ile yaklaşmamanız kesinlikle denemeniz gereken bir yapım.

YORUMLAR