Angry Birds Star Wars

Angry Birds Star Wars

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 84,670
  • DOSYA BOYUTU 97.5 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Rovio Mobile

Angry Birds Star Wars, popüler bilim kurgu filminden esinlenerek hazırlanmış ve serinin beşinci oyunudur.

Angry Birds Star Wars, George Lucas’ın dünya çapında ilgi gören Yıldız Savaşları serisini tema alıyor ve Kızgın Kuşlar serisinin beşinci oyunu olarak karşımıza çıkıyor.

Windows 8 tablet ve masaüstü bilgisayarınızda hiçbir ücret ödemeden oynayabileceğiniz Angry Birds oyunlarından biri olan Angry Birds Star Wars’da kuşların liderini Luke Skywalker, domuzların liderini de Dart Vader rolünde görüyoruz.

Tatooine’de (Luke Skywalker’ın ana gezegeni) başlayan Cloud City’de (Hoth, Dagobah gezegenlerine de uğruyoruz.) sonlanan oyunun hikayesi de unutulmamış ve bir hayli ilginç. Kısaca; İsyancı kuşlarla kötü imparatorluğun savaşı sırasında isyancı casuslar imparatorluğun güçlü bir silahı olan PIG STAR’a ait gizli planları çalar ve isyancı kuşlara ulaştırmaya çalışırlar ancak bunun için bizim yardımımıza ihtiyaçları vardır.

Angry Birds Star Wars, Windows 8 platformu için deneme sürümü olarak geliyor. Tanıtım aşamasında tüm gezegenleri görme şansına sahip olamıyoruz. Oyun için belirlenen fiyat ise 7,99 TL.