Happy Wheels

Happy Wheels

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 144,480
  • DOSYA BOYUTU 4.20 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Jim Bonacci

Happy Wheels ilginç bir fizik tabanlı beceri oyunudur

Happy Wheels Türkçe ismiyle de Mutlu Tekerler mobil cihazlarda büyük beğeni toplayan fizik tabanlı beceri oyununun bilgisayar versiyonudur.

Bu sayfadan Happy Wheels indirdikten sonra, yükleme yapmadan hemen oynayabilirsiniz. Saçma ve bir o kadar da eğlenceli olmaya başarabilen bir beceri oyunu olan Happy Wheels'de tekerleklere sahip araçlar üzerinde yolculuk ediyoruz. Oyunda bize farklı kahramanlardan birini seçebilme imkanı veriliyor. Kahramanımızı seçtikten sonra özel olarak tasarlanmış bölümlerde manevra kabiliyetimizi konuşturuyoruz. Oyunda kullandığımız araçlar tekerlekli sandalye, tek kişilik tekerlekli kaykaylar gibi ilginç araçlar. Bu araçlarla yol alırken temel amacımız ise devrilmemek, kaza yapmamak, çukurlara ve tuzaklara takılmadan bölüm sonuna ulaşmak.Yapacağımız yanlış hareketler kahramanımızın kolunun bacağının kopmasına ve kanlı kazalar ortaya çıkmasına neden oluyor.

Happy Wheels'in fizik tabanlı oynanış yapısında kahramanımız ragdoll fizik kurallarına göre tepki veriyor. Yani kahramanlarımızın kol ve bacakları gibi uzuvları serbestçe sallanabiliyor ve kahramanımız taklalar atabiliyor. Happy Wheels basit 2 boyutlu grafiklere sahip olsa da oyunda yapacağınız saçmalıklar eğlenmeniz için yeterli oluyor.

Happy Wheels'i bilgisayarınızda çalıştırabilmek için şu adımları takip etmelisiniz:

  • Bu sayfa üzerinden indireceğiniz .zip formatlı arşiv dosyasını Winrar veya benzeri bir arşiv yöneticisi kullanarak açın
  • Arşiv dosyasının içerisindeki .swf uzantılı dosyayı açık olan internet tarayıcınız üzerine sürükleyin ve bırakın, böylece oyun yüklenmeye başlayacaktır