Abyss Attack 1.1 (ios)

Abyss Attack

1.1
Abyss Attack
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    67

  • Üretici

    Chillingo Ltd

Abyss Attack aksiyon dolu bir mobil oyundur

Abyss Attack eğer bol zamanlarınızı değerlendirmek için eğlenceli bir oyun arıyorsanız tavsiye edebileceğimiz bir mobil oyundsur.

iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad'lerinizde oynayabileceğiniz ücretsiz bir denizaltı oyunu olan Abyss Attack aslında bize klasik atari oyunlarını hatırlatan retro bir havaya sahip. Raiden gibi arka arkaya jetonlarınızı harcadığımız uçak savaşı oyunlarını hatırlayacak olursanız bu tür oyunlarda kuşbakışı olarak uçağımızı yönetiyorduk ve dikey olarak haritada ilerlerken karşımıza çıkan düşmanları yok etmeye çalışıyorduk. Abyss Attack'ta da aynı şeyi yapıyoruz; fakat bu sefer deniz altının gizemli dünyasına açılarak özel yeteneklere sahip bir denizaltıyı kontrol ediyoruz.

Abyss Attack oldukça kaliteli grafiklere sahip. Özellikle görsel efektler canlı ve renkli yapısıyla göz alıyor. Oyunda bize 6 farklı denizaltından birini kullanabilme imkanı veriliyor. Bu denizaltılarıyla bölümler sırasında bonusları toplayabiliyoruz ve silahlarımızı daha gelişmiş hale getirerek devasa bölüm sonu canavarlarının karşısına çıkabiliyoruz.

Abyss Attack bize eski tarzda eğlenceyi başarılı bir şekilde sunan kaliteli bir mobil oyun.

 

YORUMLAR