Ace Ferrara And The Dino Menace

Ace Ferrara And The Dino Menace
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ace Ferrara And The Dino Menace, iPhone ve iPad cihazlarda oynanabilen ve dinozorların insan ırkından intikam almak için geri döndüğü bir aksiyon oyunudur.

iOS işletim sistemli mobil cihazlarda oynanabilen Ace Ferrara And The Dino Menace mobil oyunu, aradan geçen milyonlarca yılın ardından dinozorların intikam almaya geldiği bir savaşı konu alan sürükleyici bir aksiyon oyunudur.

Ace Ferrara And The Dino Menace mobil oyununda dinozorlar aradan geçen milyonlarca yıla rağmen yok oluşlarının sebebi olan insan ırkından intikam almak için insanlığa savaş ilan eder. Aradan geçen zamanda oldukça güçlenen dinozorlar 2043 yılında insanlarla çarpışmaya başlar. Dinozorların kesin zaferi kuvvetle ihtimaldir ancak hesaba katılmayan bir şey vardır. Proton Riders diye anılan süper pilotlar bu dinozorların üstesinden gelebilir.

İnsanoğlunu kurtarmak adına uzayda kıyasıya bir savaş vereceğiniz Ace Ferrara And The Dino Menace oyununda sonsuz uzay aleminin keşfetmekle beraber 3 boyutlu grafiklerle serbestçe uzayda dolaşabileceksiniz. Savaş esnasında ise güçlü uzay gemilerinin tadını çıkarın. 23 heyecan dolu bölümden oluşan Ace Ferrara And The Dino Menace mobil oyununu AppStore’dan ücretsiz indirebilir ve bu aksiyon tufanına katılabilirsiniz.

YORUMLAR