Adventure Company 1.0.5 (ios)

Adventure Company

Adventure Company
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Adventure Company, iOS işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınız üzerinde zevkle oynayabileceğiniz bir rol yapma oyunudur.

Adventure Company, iOS işletim sistemine sahio tablet ve telefonlarınız üzerinde zevkle oynayabileceğiniz bir rol yapma oyunudur. Tarih öncesinden kalmış gizemli kalıntıları bulmaya çalıştığınız oyunda maceraya doyacaksınız.

Low poly grafiklerle kuşatılmış bir oyun olarak karşımıza çıkan Adventure Company, kendini keşfetmeye adamış savaşçılarda dolu bir oyundur. Farklı keşfetme görevleri için emrinizi bekleyen askerler aynı zamanda yolunuza çıkan düşmanlarınızı da yok etmeniz için size yardımcı oluyor. Tarih öncesi çağlardan kalmış gizemli kalıntıları keşfetmeye çalıştığınız oyunda maceradan maceraya atılacaksınız. Farklı sınıfları keşfedin, yeni beceriler öğrenin ve güç ekipmanları arayın. Level sistemi bulunan oyun aynı zamanda offline bir şekilde de oynanabiliyor bu nedenle her an her yerde sizi eğlendirebilecek bir oyundur. Günlük ödüllerde alabileceğiniz oyunun mutlaka denemelisiniz. Birbirinden farklı yeteneklere sahip kahramanlar sizin emrinizi bekliyor.

Oyunun Özellikleri;

  • RPG takım oyunu
  • Stratejik kurgu
  • 60 farklı sınıf
  • İtem yükseltmeleri
  • Özel güç geliştirmeleri
  • 3 farklı kontrol tipi

Adventure Company oyununu iOS işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınız üzerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR