Adventure Time Run 1.0.11 (ios)

Adventure Time Run

Adventure Time Run
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Adventure Time Run , iPhone ve iPad cihazlardan oynanabilen ve klasik platform üzerinde koşma oyunlardından çok da farklı olmayan eğlence dolu bir aksiyon oyunudur.

iOS işletim sistemli mobil cihazlarda oynanabilen Adventure Time Run mobil oyunu piyasadaki benzerleri kadar eğlenceli olan koşma tarzında ilerleyen bir tür aksiyon oyunudur.

Adventure Time Run mobil oyununda daha önceki oyunculardan aşina olduğumuz üzere bir platform üzerinde koşma prensibi işliyor. Ne kadar uzun süre engelleri aşıp koşmaya devam eder ve gerekli puanları da toplarsanız o kadar skorunuz olacaktır.

Koreliler tarafından geliştirilen bir oyun olan Adventure Time Run, bu özelliğini karakterlerinde ve kullandığı renklerle de belli ediyor. Zira şeker diyarında geçen oyunda o renkli dünyayı hissetmeniz mümkün. Ayrıca oyun boyunca buz diyarı, şeker diyarı gibi birçok farklı ortamda bulunacaksınız.

Son derece dinamik bir oyun mekaniğine sahip olan Adventure Time Run oyununda kontroller de geçen oyunlardan aşina olduğumuz gibi. Ayrıca farklı karakterleri oyunda yönetmemiz de mümkün. Böylelikle sürekli bir koşmanın hakim olduğu oyunda tekdüzeliğin de önüne geçilmiş.

Kısacası bu tür platform üzerinde koşma oyunları genellikle tutar zaten ve Adventure Time Run oyununda renkli dokunuşlarla da bu eğlenceli oyun mekaniği daha da güzelleşmiş durumda. Keyifle oynayacağınız Adventure Time Run mobil oyununu AppStore’dan ücretsiz indirebilir ve hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR