Adventures Under the Sea 1.1 (ios)

Adventures Under the Sea

1.1
Adventures Under the Sea
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Adventures Under the Sea ike okyanus derinliklerini keşfe çıkıyoruz

Adventures Under the Sea farklı tarzdaki oyun yapılarını güzel bir şekilde birleştiren eğlenceli bir denizaltı oyunudur.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir sonsuz koşu oyunu olan Adventures Under the Sea'de bir denizaltının komutanı olarak keskin reflekslerimizle derin sularda ilerlemeye ve okyanusu keşfetmeye çıkıyoruz. Bu tehlike dolu sularda ilerlerken karşımıza dev su altı canavarları, güdümlü füzeler, torpedolar, enerji kalkanları gibi çeşitli engeller çıkıyor ve bu engelleri aşmamız gerekiyor. Silahlarla donatılmış denizaltımızla bir yandan bu engellerden kaçıyoruz, diğer yandan ateş ederek düşmanlarımızı yok ediyoruz.

Adventures Under the Sea'de oyuncular oyunda kazandıkları parayla yeni denizaltılar satın alabilmekteler ve kendi denizaltılarını geliştirebilmekteler. Oyunda denizaltınızı kontrol etmek için klasik dokunmatik kontrolleri kullanabilirsiniz veya hareket sensörüyle denizaltınızı yönetebilirsiniz. Kontrollerin hassasiyetini de ayarlamanıza izin veriliyor. Renkli 2 boyutlu grafiklerin tercih edildiği oyunda denizaltınız ekranda yatay olarak ilerliyor ve siz onu aşağı veya yukarı doğru yönlendirerek engellerden kaçırıyorsunuz.

Adventures Under the Sea heyecan dolu oynanışı ve güzel grafik ve ses efektleriyle hoşunuza gidebilecek bir mobil oyun.

YORUMLAR