AE Archer 1.0.0 (ios)

AE Archer

AE Archer
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

AE Archer, iPhone ve iPad'de oynanabilir olan okçuluk oyunları arasında ve de ücretsiz.

AE Archer, hem iPhone hem de iPad’de rahatlıkla oynanabilen okçuluk oyunlarından biri. Tek başınıza ve arkadaşlarınızla birlikte oynayabileceğiniz bir ok atma oyunu arıyorsanız ücretsiz ve ufak boyutlu olan bu yapımı es geçmeyin derim.

iOS tabanlı tablet ve telefonunuzda oynadığınız oyunlar arasında ok atma gibi beceri oyunları da varsa AE Mobile tarafından geliştirilen AE Archer’ı kesinlikle indirmelisiniz. Çok başarılı grafikler sunmasa da farklı oyun modları ile oyuncuyu eğlendirmeyi başarıyor.

Oyunda alıştırma, tek ve iki kişilik mod olmak üzere üç oyun seçeneğiniz var. Alıştırma modu daha önce mobilde hiç ok atma oyunu oynamamış kişiler için hazırlanmış ve ne puan sistemi ne de süre sınırı var. Tek kişilik mod, seviye atladığınız gitgide zorlaşan bölümlerle karşılaştığınız süre sınırının ve rüzgar gibi atışı zorlaştıran etmenlerin olduğu bir mod. İki kişilik mod da o anda yanınızda bulunan kişiyle kapışmak için girebileceğiniz bir mod.

Oyunun oynanışı ise ne çok kolay ne de çok zor diyebilirim. Oku atmak için parmağınızı oka bir kere basıyor ve çekiyorsunuz. Bu, son derece basit olmasına rağmen hem rüzgarın yönünün sürekli değişmesi, hem de hedefin hareketli olması mükemmel atışı yapmanızı engelliyor. Tabii ki bunların yanında atışı belli bir süre içinde yapmanız gerekiyor. Onun da stresini ayrıca yaşıyorsunuz.

AE Archer, zaman geçirmek için birebir ancak fazla uzun oynandığında sıkan bir spor oyunu.

YORUMLAR