AE Basketball 1.1 (ios)

AE Basketball

1.1
AE Basketball
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

AE Basketball, iPhone ve iPad cihazlarda ücretsiz oynanabilen basketbol oyunlarından biri.

AE Basketball, iOS tabanlı iPhone ve iPad’inizde hiçbir ücret ödemeden keyifle oynayabileceğiniz bir basketbol oyunu. Görsel olarak oldukça geride kalan basket atma oyunu farklı oyun modlarıyla bu açığını kapatıyor.

Oldukça ufak boyutu olan basketbol oyununda klasik ve meydan okuma olmak üzere iki oyun seçeneği bulunuyor. Klasik oyun modunu seçerseniz, verilen süre içerisinde hedef sayıya ulaşmanız gerekiyor. Bir yandan geri sayımı takip edip diğer yandan üçlük atmanın heyecanını yaşıyorsunuz. Verilen sürede yeterince atışı potayla buluşturursanız daha fazla sayı yapmanız gereken sonraki seviyeye geçiyorsunuz. Diğer oyun seçeneğinde ise yine bir süre sınırı var ancak bu sefer süre tersine işliyor. Hedef sayıya olabildiğince kısa sürede ulaşmanız gereken bu modda 50 ve 100 atış olmak üzere iki seçeneğiniz var.

Oyunun kontrol sistemi tek kelimeyle “çok basit.” Atışınızı yapmak için tek yapmanız gereken parmağınızı yukarı doğru kaydırmak. Bunun dışında hiçbir özel hareket yapmıyorsunuz. Atış demişken oyunun bir püf noktasından bahsetmek istiyorum. Daha az atışla daha fazla puan elde etmek istiyorsanız topların hizalarına dikkat edin. Toplar her ne kadar aynı hizada duruyormuş gibi gözükse de atışı yaptıktan sonra geri veyahut ileri düşebiliyorlar. Geride duran topları seçerseniz üçlük atmış oluyor ve daha fazla puan kazanıyorsunuz. Süreye karşı yarışma dışında bir seçenek olmadığından bu son derece önemli.

Her seviyede kullanıcının rahatlıkla oynayabileceği şekilde hazırlanmış bir basket atma oyunu olan AE Basketball, oyun esnasında reklam sunmaması ile de beğenimi kazandı.

YORUMLAR