Age of Warriors: Dragon Discord 1.3.2 (ios)

Age of Warriors: Dragon Discord

Age of Warriors: Dragon Discord
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Age of Warriors: Dragon Discord, iOS işletim sistemi üzerinde oynanabilen RPG ve strateji ögelerini bir araya getiren bir oyundur.

Age of Warriors: Dragon Discord, iPhone ve iPad üzerinde oynanabilen bir rol yapma oyunudur.

Chi Feng tarafından geliştirilen Age of Warriors: Dragon Discord, kendine has oynanış dinamikleri olan bir RPG oyunu. Türün klasik özelliklerinin neredeyse hepsini barındıran bu oyun, Electra ismi verilen fantastik bir dünyada geçiyor ve biz de müthiş savaşçı yetenekleri olan bir ayıyı kontrol ediyoruz. Oyuna her zaman olduğu gibi oldukça güçsüz başlıyor ve karşımıza çıkan en az bizim kadar güçsüz düşmanlara saldırarak seviye atlıyor, yeni silahlar alıyor ve yetenek ağacımızı tamamlıyoruz.

Fakat Age of Warriors: Dragon Discord'u diğerlerinden ayıran tarafı ise savşa mekanikleri. İşin içine biraz da strateji ögeleri katan yapımcılar, savaşlar sırasında bu strateji ögelerini kullanmıyor olsalar da savaş öncesinde bunları sonuna kadar kullanıyorlar. Eğer bir düşman grubuna siz de bir dövüşçü grubuyla saldırırsanız, öncelikle kendi adamlarınızı belirli yerlere yerleştirmeniz gerekiyor. Karşınızdaki düşman grubunun özelliklerine ve yeteneklerine göre yaptığınız bu yerleştirmenin ardından savaş başlıyor ve gerçek zamanlı olarak dövüşüyorsunuz. Eğer kazanabilirseniz, çeşitli ödüller, puanlar kazanıyorsunuz. Bütün bu topladıklarınızla birlikte daha iyi bir karakter yaratıp, hikayeyi tamamlamak için uğraş vermeye devam ediyorsunuz. Kendinize bir RPG oyunu arıyorsanız, Age of Warriors: Dragon Discord'a kesinlikle göz atmalısınız.

YORUMLAR