Agents of Storm

Agents of Storm
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Agents of Strom kaliteli detaylarla donatılmış aksiyon dolu bir strateji oyunu olarak karşımıza çıkıyor.

Agents of Storm, aksiyon ve strateji türü oyunlar oynamaktan keyif alan iOS kullanıcılarının tamamen ücretsiz olarak indirebileceği bir oyun.

Gelişmiş üç boyutlu grafiklerle harmanlanan Agents of Strom’da dur durak bilmeyen bir macera bizleri bekliyor. Güney denizlerinde geçen bu amansız mücadelede kendi birliklerimizi ve üssümüzü güçlendirerek düşman birliklerini bozguna uğratmaya çalışıyoruz.

Sinematik öğelerle zenginleştirilen oyunda modellemeler ve grafikler gerçekten çok iyi seviyelerde. Oyunun genel atmosferiyle uyumlu bir şekilde çalışıyorlar. Grafik kalitesine bağlı olarak herhangi bir memnuniyetsizlik yaratmayan oyun aynı başarıyı kontrollerdeki kalitesiyle de sürdürüyor.

Bu tarz oyunlarda görmeye alıştığımız gibi Agents of Strom’da da kendi üssümüzü kurup güçlenmeye çalışıyoruz. Ekonomik ve askeri bakımdan güçlenerek düşman birliklerini ortadan kaldırmak tek amacımız. Arkadaşlarımızla ortak hareket edebiliyor ve güçlerimizi birleştirerek daha etkin mücadelelere girebiliyoruz.

Özet olarak Agents of Strom bu türün başarılı temsilcilerinden bir tanesi ve şaşırtıcı özellikleriyle kullanıcıları ekrana kilitlemesini biliyor.