All Guns Blazing 1.105 (ios)

All Guns Blazing

All Guns Blazing
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

All Guns Blazing iOS işletim sistemine sahip cihazlarınızda oynayabileceğiniz hareketli bir shooter oyunudur.

All Guns Blazing taptaze bir shooter oyunu denemek isteyenlerin mutlaka göz atması gereken bir seçenek. Tamamen ücretsiz indirilebilen bu oyunu tablet ve akıllı telefonlarımız üzerinde oynayabiliyoruz. Fakat bana kalırsa iPad üzerinde oynanması daha yerinde bir karar zira oyun muhteşem görsellere sahip. Bu görseller büyük ekranda daha fazla zevk veriyor.

Oyundaki amacımız para kazanma yolları pek de hayırlı işler üzerinden yürümeyen çetelerin arasına girmek ve bu kanlı dünyada hayatta kalabilmek. Oyunun en iyi yönleri arasında kendi silahlarımızı oluşturabiliyor oluşumuz var. Bu sayede hayal gücümüzde ne varsa aynen oyuna yansıtabiliyoruz ve bu sayede oyuna daha fazla dahil oluyoruz.

All Guns Blazing’de PvP modu da mevcut. Bu sayede gerçek oyunculara karşı mücadele edebiliyoruz. Gerçek kişilere karşı mücadele ettiğimiz zaman onların bölgelerindeki kaynaklara el koyabiliyoruz. Bu dünyada en önemli şey para ve güç! Bu yüzden kimseye merhamet göstermeden önümüze kim çıkarsa çıksın ortadan kaldırmalıyız. Genel olarak oyun başarılı dinamikler üzerine kurulmuş. Eğer shooter oyunlarından keyif alıyorsanız All Guns Blazing’i denemelisiniz.

YORUMLAR