Allstar Heroes

Allstar Heroes
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Allstar Heroes bir kart oyunu - MOBA oyunu karışımıdır

Allstar Heroes renkli ve sevimli kahramanlara yer veren MOBA türünde bir mobil oyundur.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak inidirip oynayabileceğiniz bir MOBA oyunu olan Allstar Heroes'da fantastik bir dünyaya konuk oluyoruz ve karanlığa karşı savaşıyoruz. Karanlığa karşı verdiğimiz bu mücadelede özel yeteneklerle donatılmış kahramanların güçölerini bir araya getirmemiz gerekiyor. Oyunda dilerseniz adım adım ilerleyerek karanlıkla savaşıyorsunuz, dilerseniz kahramanlarınızın yeteneklerini arenada diğer oyuncular karşısında test ediyorsunuz.

Allstar Heroes'ta temel oyun mantığı kahramanları temsil eden kartları toplayarak bir kahraman takımı oluşturmak üzerine kurulu. Oyundaki her kahraman farklı yeteneklere sahip olduğu için her oyuncunun oluşturmuş olduğu kahraman takımı da farklı dinamiklere sahip oluyor. Bu sayede Allstar Heroes her karşılaşmamız bize yeni bir tecrübe yaşatıyor. Oyunda çok sayıda kahraman yer alması ve bu kahramanları oyunu oynayarak geliştirebilmemiz oyunun içeriğini zengin tutuyor. Ayrıca kahramanlarımızı büyülü silah seçenekleriyle de güçlendirebiliyoruz. 

Allstar Heroes kolay bir şekilde oynanabilmekte. Tek parmağınızla kahramanlarınızı yönetebildiğiniz oyun 2 boyutlu sevimli grafiklere sahip.