Alto's Adventure 1.0.0 (ios)

Alto's Adventure

Alto's Adventure
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Alto's Adventure, görsel kalitesiyle dikkatimizi çeken muhteşem bir sonsuz koşu oyunu.

Alto's Adventure, hem iPhone hem de iPad cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz muhteşem bir sonsuz koşu oyunu. Uygulama marketlerde çok sayıda sonsuz koşu oyunu mevcut fakat bunların ne yazık ki çok az bölümü Alto's Adventure'ın kalitesine erişebiliyor. Elbette bunda ücretli olarak sunulmasının da bir etkisi var fakat oynamaya başladıktan sonra verilen parayı sonuna kadar hak ettiğini anlıyoruz.

Oyuna ilk girdiğimizde grafikler ve animasyonlar arasındaki akıcılık dikkatimizi çekiyor. Oyundaki görsel kalite üst düzey bir fizik motoruyla desteklenmiş. Yaptığımız hareketler, etki ve tepkimeler ekrana başarılı bir şekilde yansıtılıyor. İşin içine bir de dinamik ışık ayarları ve gölgelendirmeler eklenince ortaya adeta bir görsel şölen çıkıyor. Bana kalırsa Alto's Adventure'ı özel yapan en önemli unsur görselliğe verilen emek ve ortaya çıkan tatmin edici sonuç.

Elbette her şey görsellik üzerine kurulu değil. Farklı görevler ile zenginleştirilen oyun yapısı keyif faktörünü bir basamak yukarı taşıyor. Toplamda 180 görev olduğunu belirtmeden geçmeyelim. Verilen görevler hali hazırda zor fakat meydana gelen hava değişimleri de işimizi zorlaştıran ayrıntılar arasında. Beklenmedik zamanlarda çıkan fırtınalar ve sis gibi doğa olayları işimizi bir hayli zorlaştırıyor.

Genel olarak son derece başarılı bir oyun olan Alto's Adventure, sonsuz koşu tarzı oyunlar oynamaktan keyif alan herkesin denemesi gereken yapımlardan biri.

YORUMLAR