Fruit Ninja

Fruit Ninja

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 5,128
  • DOSYA BOYUTU 80.8 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Halfbrick Studios

Fruit Ninja, Windows 8 tablet ve bilgisayarların yanı sıra mobilde de oynanabilen oldukça popüler bir beceri oyunudur.

Fruit Ninja, dünya genelinde milyonlarca oyuncusu bulunan beceri oyunudur. Elinizi oldukça keskin bir ninja kılıcı gibi kullanarak önünüze atılan meyveleri seri bir şekilde kesmeye çalıştığınız oyun sizi kısa sürede içerisine çekecek kadar başarılı.

Boş zamanlarınızda hem kafa yormadan hem de zevk alarak oynayabileceğiniz bir beceri oyunu arıyorsanız bu arayışınıza Fruit Ninja ile son verebilirsiniz. Oynanışı çok basit olan oyunu oynadıkça oynamak isteyecek, tabletinizi elinizden bırakamayacak veya bilgisayar başından hemen kalkmayacaksınız.

Hem dokunmatik kontrollerle hem de fare ile oynayabileceğiniz oyunda Classic, Zen ve Arcade modu seçeneklerinin her biri ayrı eğlence sunuyor. Meyveleri ıskalama lüksünüzün olmadığı Classic mod, bir buçuk dakika süre boyunca olabildiğince fazla sayıda meyve kesmeniz gereken, meyvelerin yanı sıra bombaların da havada uçuştuğu Zen mod ve bombaların yanında puanınızı artıran güçlendiricilerle karşılaşacağınız Arcade mod…

Fruit Ninja oyunun Windows 8 cihazlar için tasarlanmış sürümü satın alma gerektirmekte. Deneme sürümünde oyun modlarının her biri 10 kullanım ile sınırlandırılmış.