Amazing Soldier 3D

Amazing Soldier 3D
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Amazing Soldier 3D, iOS işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz zevkli bir aksiyon oyunu olarak dikkatimizi çekiyor.

Amazing Soldier 3D, iOS işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz harika bir aksiyon oyunudur. Zevkli bir deneyim sunan oyunda düşman askerlerinin üstesinden gelmeye çalışıyorsunuz.

Boş zamanlarınızı renklendirebileceğiniz harika bir aksiyon ve macera oyunu olan Amazing Soldier 3D, adından da anlaşılabileceği gibi 3 boyutlu bir dünyada geçen bir oyundur. Oyunda piksel tarzı renkli grafikler yer alıyor. Zorlu ve eğlenceli görevlerin de bulunduğu oyunda düşmanlarınızı geri püskürtmek için mücadele ediyorsunuz. Fantastik atmosferde geçen oyunda akıcı bir oyun deneyimi yaşıyorsunuz. Bir hayli eğlenceli sahnelerin yer aldığı oyunda düşman askerleriyle göğüs göğüse çarpışıyorsunuz. Ayrıca oyunda yer alan birbirinden zorlu savaş parkurlarında da boy gösteriyorsunuz. Silah, tabanca, el bombaları, roketatarlar ve daha fazla mühimmatın yer aldığı oyunda gerçek bir savaşı simüle edebiliyorsunuz. 

Oyunda tepeden bir bakış açısı yer aldığı için aksiyonun içerisine fazla giremiyorsunuz. Ancak yine de oyun zevkli bir deneyim sunuyor. GTA'nın eski oyunlarındaki gibi bir görünüşe sahip olan Amazing Soldier 3D'yi sakın kaçırmayın.

Amazing Soldier 3D oyununu iOS cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR