Ancient Fear

Ancient Fear
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    22

  • Üretici

    EFUN COMPANY LIMITED

Ancient Fear mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir aksiyon RPG oyunudur

Ancient Fear eğer hızlı ve yoğun aksiyon içeren rol yapma oyunlarını seviyorsanız hoşunuza gidebilecek bir mobil aksiyon RPG oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir rol yapma oyunu olan Ancient Fear'da antik Yunan'a yolculuk ediyoruz ve tanrılar arasında yaşanan savaşlara katılıyoruz. Mitolojik bir hikayeye sahip olan oyunda bize farklı yeteneklere ve oyun tarzlarına sahip kahramanlardan birini seçme imkanı veriliyor. Kahramanımızı seçtikten sonra karanlık zindanlara dalarak hazine peşinde koşuyoruz ve tehlikeli yaratıklarla savaşıyoruz. Ayrıca güçlü bölüm sonu canavarları bize heyecanlı karşılaşmalar sunuyor.

Ancient Fear'da görevleri tamamladıkça kazanacağımız tecrübe puanıyla seviye atlayabilmekte ve kahramanımızı yeni yeteneklerle geliştirebilmekteyiz. Oyunu dilerseniz tek başınıza oynayarak kahramanınızı geliştirebilir, dilerseniz PvP modunda oynayarak diğer oyunculara karşı savaşabilir ve daha yüksek heyecan yaşayabilirsiniz.

Ancient Fear'ın grafik anlamında başarılı olduğu söylenebilir. Gerçek zamanlı savaş sisteminin kullanıldığı oyunda mekanlar ve görsel efektler göze hoş görünüyor.

YORUMLAR