Ancient Surfer 2 1.0.2 (ios)

Ancient Surfer 2

Ancient Surfer 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ancient Surfer 2, ücretsiz olarak indirebileceğimiz keyifli bir beceri oyunu.

Ancient Surfer 2, iOS cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz eğlenceli bir sörf oyunu olarak dikkat çekiyor. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu oyunda birbirinden tehlikeli numaralar gerçekleştirmek için dalgalı denizlere açılıyoruz.

Oyunun en güzel yanlarından biri de detaylı grafikleri ve çevre modellemeleri. Hareketli bir oyun olduğu için fizik tepkimeleri de iyi bir şekilde tasarlanmış. Karakterin çevreyle olan etkileşimi ekranlara iyi bir şekilde yansıtılıyor. Buna ek olarak görevini sorunsuz bir şekilde yerine getiren kontrol mekanizması da oyunun en iyi yanları arasında.

Ancient Surfer 2'de başarılı olabilmek için son derece hızlı çalışan reflekslere sahip olmamız gerekiyor. Deniz yüzeyinde yol alırken karşımıza çok sayıda engel çıkıyor. Bu engelleri aşabilmek için hızlı hareket etmemiz gerekiyor. Açıkçası hem akrobatik hareketler yapmaya çalışmak hem de engellere çarpmadan ilerlemek zaman zaman zor olabiliyor.

Değişken zorluk seviyesiyle ortaya daima farklı bir deneyim çıkartan Ancient Surfer 2, spor ve beceri oyunlarından keyif alan oyunseverlerin denemesi gereken alternatiflerden biri.

YORUMLAR