Angry Birds Epic

Angry Birds Epic
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    1,763

  • Üretici

    Rovio Mobile

Angry Birds Epic, kızgın kuşlarla domuzlar arasındaki savaşı temel alan sıra tabanlı rpg oyunudur.

Angry Birds Epic, sıra tabanlı rol yapma oynanışı ve farklı atmosferi ile şimdiye kadarki tüm Angry Birds oyunlarından tamamen farklı. “Ücretsiz Oyna” modelinin geçerli olduğu yeni Angry Birds oyununda Red, Chuck, Bomb ve diğer kahramanlarımız kötü domuzlarla karşı karşıya geliyor. Gerek kendinizin gerekse de Red’in arkadaşlarının sihirli güçlerini kullanarak onları yenebilirsiniz. Sinirli kuşlarla savaşa hazır mısınız?

Her seviye akıllı cihazda oynanabilen popüler beceri oyunu Angry Birds’ün en yeni oyunu Epic, sıra tabanlı oynanışı, atmosferi ve hikayesi ile serinin diğer oyunlarından farklılık gösteriyor. Angry Birds oyununun baş karakteri Red ve onun arkadaşlarının yeşil burunlu pis domuzlara karşı olan savaşını konu alan oyunda çok fazla sayıda ilginç karakter ve mekan mevcut. İyi tarafta olan Red, Chuck, Bomb ve kötü tarafta olan King Pig, Wiz Pig, Prince Porky daha önce görmediğimiz veya farklı şekilde karşımıza çıkan oyuna dahil edilmiş karakterlerden sadece birkaçı. Oyunda her bir karakterin vuruş gücü ve savaşması farklılık gösteriyor. Gücünüzü yenileyerek veya sihirli güçlerinizi kullanarak rakibinize karşı üstünlük kazanabiliyorsunuz. Özellikle birden fazla savaşçı ile karşılaştığınızda bu seçenekler oldukça işinize yarıyor. Tabii ki bu güçlendiricilerin oyunun başlarında açık olmadığını, ilerledikçe yani kademe kademe açıldığını belirteyim.

Gizemli mağaralar, karlı dağlar, tropik kumsallar ve daha onlarca ilginç yerde irili ufaklı domuzlarla savaştığımız oyunun kontrolleri oldukça basit tutulmuş. Kahraman savaşçılarımıza basılı tutup düşmana sürüklediğimizde saldırıyor, kahramanlarımızın üzerine dokunduğumuzda da korunma mekanizmasını aktif etmiş oluyoruz. Korunma kalkanı aktif iken düşmanların saldırı gücü bir nebze azalmış oluyor. Bunun dışında ekranın alt ve orta bölümünde yer alan güçlendirici de kahramanlarımızın bitirici vuruşlarını yapmasına yarıyor.

Angry Birds serisinin en yeni oyunu Epic, hem akıllı telefon hem de tabletinizde sıkılmadan oynayabileceğiniz harika bir sıra tabanlı rol yapma oyunu. Üstelik ücretsiz!

 

1.0.9 sürüm yenilikleri:

  • Çeşitli hata düzeltmeleri

YORUMLAR