Angry Birds Evolution 1.0.1 (ios)

Angry Birds Evolution

Angry Birds Evolution
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Angry Birds Evolution mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir rol yapma oyunudur

Angry Birds Evolution güzel grafiklere ve sürükleyici bir hikayeye yer veren yeni Angry Birds oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir rol yapma oyunu olan Angry Birds Evolution'da domuzcukların ve kızgın kuşların arasındaki ebedi savaşa yeni bir yaklaşım getiriliyor. Kızgın kuşlar Kuş Adası'nı domuzcuklardan arındırmak ve yumurtalarını koruyabilmek için yola çıkıyorlar, biz de onlara bu mücadelelerinde yardımcı oluyoruz.

Angry Birds Evolution'ı farklı yapan şey oynanış sistemi. Oyunda Angry Birds'ün klasik çek - bırak tabanlı savaş sistemi yer alıyor; fakat bu sefer farklı bir kamera açısından bu işi yapıyoruz. Savaş alanında domuzcuklar karşımıza dizildiğinde kuşumuzu seçiyoruz ve onu geriye doğru çekerek düşmanlarımızın üzerine fırlatıyoruz. Kahramanımız tıpkı pinball oyunlarında olduğu gibi köşelerden sekebiliyor. Bu durumu hesaba katarak düşmanımıza en yüksek hasarı vermemiz gerekiyor.

Angry Birds Evolution'da yüzlerce kızgın kuşu toplayarak kahraman takımımıza dahil edebiliyoruz. Oyunun güzel yönü ise online turnuvalara yer vermesi.

YORUMLAR