Angry Birds Goal!

Angry Birds Goal!
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    443

  • Üretici

    Rovio Entertainment Ltd

Angry Birds Goal! mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir futbol oyunudur

Angry Birds Goal! eğer futbolu seviyorsanız ve boş zamanlarınızı taktiksel bir futbol oyunu ile değerlendirmek istiyorsanız hoşunuza gidebilecek bir mobil oyun.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Angry Birds Goal!'de Might Feathers adlı futbol takımının hikayesi konu alınıyor. Ligde zorlu zamanlar geçiren bu takım küme düşme tehlikesiyle karşı karşıya. Mighty Feathers kendisini küme düşmekten kurtaracak ve takımı eski haline döndürecek bir yıldız arıyor. Biz de bu yıldızın yerine geçiyoruz ve oyundaki maceramız başlıyor. Oyun boyunca takımımızın galibiyete gitmesini sağlamak için elimizden geleni yapıyoruz ve kariyer basamaklarını tırmanıyoruz.

Angry Birds Goal! temel olarak Angry Birds kahramanlarını New Star Soccer konspetiyle birleştiren bir futbol oyunu. Oyunda çıktığımız maçlarda topu filelerle buluşturabilmek için doğru pasları vermemiz, doğru yere koşmamız, doğru şutu çekmemiz ve doğru taktiksel kararları almamız gerekiyor. Maçları kazandıkça kahramanımızın yeteneklerini geliştirmemize imkan veriliyor. Oyunda kahramanımızı kişiselleştirmemize ve yetenklerini güçlendirmemize yardımcı olan birçok farklı ekipman seçeneği de yer alıyor.

YORUMLAR