Angry Gran Racing 1.3.0 (ios)

Angry Gran Racing

Angry Gran Racing
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Angry Gran Racing, Android tablet ve akıllı telefonlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir yarış oyunu.

Angry Gran Racing, hem iPhone hem de iPad cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir yarış oyunu olarak tanımlanabilir. Fakat bu oyun bir Need For Speed'den ziyade Hill Climb Racing'de gördüğümüz oyun yapısına sahip. Tamamen ücretsiz olarak sunulan Angry Gran Racing'de hem eğlenceli hem de aksiyonun tavan yaptığı yarışlara katılıyoruz.

Oyuna girdiğimiz anda eğlenceli bir atmosferle karşılaşıtık. Hem grafikler hem de sunulan araçların tasarımları oyunun eğlence yönünü öne çıkartan cinsten. Keza yerine getirmemiz gereken görevler de bu çizgide ilerliyor.

Oyunda kontrolümüze verilen araçları yönlendirebilmek için ekranda bulunan butonları kullanıyoruz. Bu noktada en fazla dikkat etmemiz gereken nokta aracımızın dengesini stabil bir şekilde tutmak. Bozuk araziler üzerinde ilerlerken aracın dengesi epey bozuluyor. Biz de gaz ve fren butonları yardımıyla aracı çizgisine döndürmeye çalışıyoruz. Bu noktada bir de yakıt göstergesine dikkat etmeliyiz. Gereksiz verilen gazlar aracın daha fazla yakıt tüketmesine sebep oluyor.

Bu tarz oyunların çoğunda görmeye alıştığımız araç güçlendirme ve modifikasyon seçenekleri Angry Gran Racing'te de var. Kazandığımız parayla aracımızı güçlendirebiliyoruz.

Her yaştan oyunsevere hitap ettiğini düşündüğümüz Angry Gran Racing, uzun süre boyunca sıkılmadan oynanabilecek bir oyun.

YORUMLAR