Animal Park Tycoon 1.3 (ios)

Animal Park Tycoon

1.3
Animal Park Tycoon
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Animal Park Tycoon, iPhone ve iPad'inizde ücretsiz oynayabileceğiniz hayvanat bahçesi oyunları arasında.

Animal Park Tycoon, iPhone ve iPad’imizde arkadaşlarımızla da oynayabildiğimiz hayvanat bahçesi kurma ve yönetme oyunu. Ücretsiz olarak sunulan oyunda bir hayvanat bahçesinde bulunması gereken tüm hayvanlar karşımıza çıkıyor. Onları mutlu tutmak birinci görevimiz.

Her yaştan kişinin oynayabileceği tarzda bir hayvanat bahçesi oyunu olan Animal Park Tycoon’da amacımız hayvanat bahçemize olabildiğince ziyaretçi çekmek. Bunu başarabilmek için ilk olarak hayvanat bahçemizin temellerini atıyoruz. Hayvanat bahçemize doğrudan bağlanan yolu oluşturduktan sonra hayvanlarımızı yerleştiriyoruz. Bir yandan hayvanat bahçemizi büyütürken diğer yandan da hayvanlarımızın bakımını yapmamız, onlarla yakından ilgilenmemiz gerekiyor. Tüm bunları eksiksiz yaptığımız hayvanat bahçemiz daha çok kişi tarafından tanınmaya başlıyor ve ziyaretçi akınınıa uğruyoruz.

Hayvan yarışları gibi ufak ödüller kazandıran mini oyunlarla zenginleştirilen Animal Park Tycoon, ister tek başınıza isterseniz de arkadaşlarınızla bir olup oynayabileceğiniz eğlenceli bir hayvanat bahçesi oyunu.

YORUMLAR