Army of Darkness Defense

Army of Darkness Defense
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Army of Darkness Defense güzel grafiklere sahip bir strateji oyunudur

Army of Darkness Defense eğer mobil cihazlarınızda güzel bir görünümü ve eğlenceli bir oynanışı birleştiren bir strateji oyunu oynamak isterseniz tavsiye edebileceğimiz bir oyun.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir kale savunma oyunu olan Army of Darkness Defense'de Ash adlı kahramanımızın hikayesi konu alınıyor. Ash, zamanda yolculuk yapma yeteneğine sahip olan ve kötülüğe karşı savaşmaya yemin etmiş bir kahramandır. Army of Darkness Defense oyunumuzda da Ash İngiltere'nin geçmişine yolculuk ediyor ve Lord Arthur'un kalesini şeytani bir büyücüden ve onun hizmetkarlarından kurtarmaya çalışıyor. Kahramanımıza bu yolculuğunda Arthur'un askerleri ve müttefikleri de yardımcı olmakta.

Army of Darkness Defense bir strateji oyunu ve aksiyon oyunu karşımı olarak tanımlanabilir. Oyunda kahramanımız Ash kale surlarında dolaşabiliyor. Düşman aaskerleri ise dalgalar halinde kaleye saldırıyor. Düşmanları durdurabilmek için kahramanımız elindeki tüfeği kullanabilmekte. Oyun başlarda kolay olsa da biraz ilerledikçe kaleye saldıran düşman sayısı da artıyor. Neyse ki kaledeki demir gibi kaynakları kullanarak askerler üretebiliyoruz. Bu askerler bize zaman kazandırarak kalenin işgal edilmesini önlüyorlar.

Army of Darkness Defense göze hoş görünen 2 boyutlu grafiklere sahip ve dokunmatik kontrollerle kolay bir şekilde oynanabiliyor.

YORUMLAR