Ask Me Anything

Ask Me Anything
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Reddit üzerinden ünlülere sorularınızı sormak ve cevap almak için iPhone ve iPad cihazlar için hazırlanan Ask Me Anything uygulamasını indirmelisiniz.

Reddit'in dünyadaki en önemli haber ve bilgi kaynaklarından birisi olduğu aşikar. Kullanıcıların çabalarıyla adeta bir ansiklopediye dönüşen Reddit, zaman zaman düzenlediği "Bana Herşeyi Sor" ya da orijinal adıyla Ask Me Anything (AMA) etkinlikleriyle dünyanın her yanından insanları kendisine çekiyor. Zira bu online etkinliklerde ünlü kişilere sorularınızı sorabiliyor ve onlardan cevaplar alabiliyorsunuz.

Yani çevrimiçi ropörtaj görevi gören bu etkinlikler normal hayatta karşılaşamayacağınız kişilere sorularınızı iletmenizi sağlıyor. Ask Me Anything iPhone ve iPad uygulaması ise etkinliklere daha kolay bir şekilde katılabilmenizi sağlıyor. Zira tüm ropörtajları uygulama içerisinden görebiliyor ve aynı zamanda o an ropörtaj aktifse kendi sorularınızı da sorabiliyorsunuz.

AMA etkinliklerine şarkıcılardan tutun da film artistlerine ve astronotlara kadar pek çok ünlü katılabildiği için herkesin iOS cihazlarında sahip olması gereken bir uygulama olduğunu da söyleyebilirim. Uygulamanın arayüzü çok kolay kullanılır bir yapıya sahip ve ücretsiz olarak sunuluyor. Dolayısıyla hiç bir kısıtlama olmadan tüm sorularınıza cevap alabiliyor, diğerlerinin sordukları soruların cevaplarını da görebiliyorsunuz.

Binlerce kişinin takip ettiği bu anlık etkinliklerde yine binlerce sorunun geldiğini tahmin edebilirsiniz. Dolayısıyla uygulama içerisinde bulunan soru oylama özelliği devreye giriyor ve kullanıcıların sorulmasını en çok istedikleri soru oylanıyor. Böylece gereksiz sorularla vakit kaybedilmeden cevabı en çok merak edilenler ortaya çıkıyor.

Uygulamanın oldukça verimli bir şekilde çalışması ve kolaylıkla sorularınıza cevap almanızı sağlaması nedeniyle kesinlikle denemeden geçmemenizi öneriyorum.

YORUMLAR