Assassin's Creed Pirates

Assassin's Creed Pirates
ÜCRETSİZ
1  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
 • DİL SEÇENEKLERİ

  İngilizce

 • TOPLAM İNDİRME

  2,944

 • Üretici

  Ubisoft

Assassin's Creed Pirates deniz savaşlarını konu alan bir korsan oyunudur

Eğer bu senenin en iyi oyunlarından olan Assassin's Creed 4'ü oynadıysanız Assassin's Creed Pirates oldukça hoşunuza gidecek, iOS cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir korsan oyunu olacaktır.

Assassin's Creed 4'ün geliştiricisi Ubisoft tarafından yayınlanan bu mobil oyun bize Assassin's Creed 4'teki deniz savaşlarının heyecanını mobil cihazlarımızda yaşama keyfi sunmaktadır. Serinin 4. oyunundaki korsan hikayesine benzer bir yolda ilerleyen oyun bize Karayipler üzerinde devasa savaşlar yapabilme ve farklı gemiler ile farklı silahlar kullanabilme imkanı sunuyor.

Oyunda Alonzo Batilla adlı genç ve hırslı bir kaptanın hikayesine tanık oluyoruz. Batilla düşmanlarını mağlup etmek için ip çeken bir korsan kaptandır. Kaptanımızın bu amacı bizleri bütün kuralları yıkmaya, imparatorluklara meydan okumaya itiyor ve kendi servetimizi yaratma imkanı sunuyor.

Yolculğumuz bizleri Karayip denizlerinin farklı köşelerine taşıyor ve bu noktalarda düşman gemileriyle yüzleşerek kazandığımız savaşlar sonucu gemileri yağmalıyoruz. Gerçek zamanlı olarak gerçekleşen bu savaşlarda oldukça yüksek kalitedeki grafikler bizleri bekliyor. Oyunda hava şartları anlık olarak değişebilmekte ve bu da oynanışı etkileyebilmekte. Bu nedenle fırtınalara ve sis gibi hava şartlarına dikkat etmek gerekiyor.

Assassin's Creed Pirates bize kendi tayfamızı toplama ve yeni korsanlık tekniklerini öğrenebilme fırsatı veriyor. Oyunda ilerledikçe yeni gemilere ve silahlara sahip olabiliyoruz. Oldukça geniş bir haritaya sahip olan Assassin's Creed Pirates'ta Karayipler'in cennetten çıkma adalarını keşfedebiliyoruz ve gizemli hazinelerinin peşine düşebiliyoruz.

Oyunda 50'den fazla hikaye görevi ve ek görev yer almakta. Assassin's Creed Pirates'ta yolumuz Assassinlerin ve Templarların mücadelesiyle kesişebilmekte.

 

1.0.3 güncellemesi ile oyundayapılan geliştirmeler:

 • Oyun performansı ve stabilitesi iyileştirildi
 • iPhone 5S için gölge efektleri geliştirildi

1.2.0 güncellemesi ile:

 • Oyun içeriğini büyük oranda zenginleştirilen eklentiler yapıldı. Artık balina avına çıkabiliyoruz ve 50 farklı türdeki Karayip balıklarını toplayabiliyoruz
 • 2 yeni gemiyi kullanabiliyor ve 6 tarihi düşmanla karşılaşabiliyoruz
 • Yeni eklenen hayatta kalma modunda en son hayatta kalan korsan olmaya çalışıyoruz

YORUMLAR