Astro Attack 1.3.6 (ios)

Astro Attack

Astro Attack
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Astro Attack, iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz eğlenceli bir uzay oyunudur.

Astro Attack, mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz en eğlenceli uzay oyunlarından biri olarak karşımıza çıkıyor. iOS işletim sistemine sahip iPhone telefonlarınız ve iPad tabletlerinizden oynayabileceğiniz oyunda, 8 bit grafiklerle oldukça keyifli vakit geçirebileceğinizi söyleyebilirim. Boş vakitlerini değerlendirmek isteyen kullanıcılar Astro Attack'ı deneyebilirler. 

Astro Attack son zamanlarda en fazla vakit geçirdiğim oyunlar arasında yer alıyor. Zira oldukça basit bir oynanışa sahip ve hafif nostalji tadı veriyor. Oyunun nasıl oynandığına gelince, sadece elinizle yukardan gelen düşmanları yok ederek ilerliyorsunuz. Evet, yanlış duymadınız, gerçekten bu kadar basit oynanışa sahip. Grafikleri de 8 bit olan Astro Attack'da yukarıdan gelen düşmanlardan çeşitli özel yetenekler düşüyor. Bunları alarak atış hızınızı artırabiliyor veya daha büyük atışlar yapabiliyorsunuz. Yalnız dikkat edin, karşı taraftan gelen ateşlerden kaçmak durumundasınız. Olur ya, bir ateşe yakalandınız, oyun burada bitiyor ve sonunda belirli miktarda para ve hediye kazanıyorsunuz. Bu tarz dinamiklerin oyuna renk kattığını düşünüyorum. 

Arcade oyunlarda kendinize bir alternatif arıyorsanız Astro Attack'ı ücretsiz indirebilirsiniz. Denemenizi mutlaka öneririm.