Astro Party 1.2 (ios)

Astro Party

1.2
Astro Party
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Astro Party çok oyunculu bir mobil aksiyon oyunudur

Astro Party eğer arkadaşlarınızla birlikte aynı mobil cihaz üzerinde eğlenceli bir çok oyunculu oyun deneyimi yaşamak isterseniz hoşunuza gidebilecek bir aksiyon oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Astro Party bize çocukluğumuzda televizyonlarımıza bağladığımız kara kutu şeklindeki atarilerde oynadığımız Asteroids'e benzer bir oynanış sunuyor. Oyunda bir uzay gemisini yönetiyoruz; fakat bu sefer uzaylılar yerine diğer savaş gemileriyle savaşıyoruz. Bu savaş gemilerini de arkadaşlarımız yönetmekte. Oyunu aynı tablet veya telefon üzerinde 4 oyuncu birlikte oynayabilirsiniz.

Astro Party içerisinde 3 farklı oyun modu yer alıyor. Bu oyun modlarını oynayabilmek için en az 2 oyuncu olmanız gerekmekte. Bu modlarda arkadaşlarınızla savaşırken savaş alanındaki çeşitli öğelere de dikkat etmelisiniz. Asteroidler, ölümcül lazerler savaş geminizin yol olmasına sebep olabiliyor.

Astro Party'de savaş geminizi ekrandaki işaretli alanlara dokunarak yönetmektesiniz. Bu alanlardan biri ateş etmenizi diğeri geminizi yönlendirmenizi sağlıyor. Yönlendirme bölümüne dokunduğunuzda sürekli ilerlemekte olan geminiz belli bir yönde dönmeye başlıyor. Bu nedenle gideceğimiz yönü hesaplamak biraz güçleşiyor.Oyunun bu zorlu kontrol sistemi arkadaşlarınızla komik sahneler yaşamanıza seb4p olmakta.

Astro Party retro görünümü ve çok oyunculu yapısıyla arkadaş toplantılarınızda eğlenceli bir oyun seçimi olabilir.

YORUMLAR