B Messenger Video Chat 5.5.0 (ios)

B Messenger Video Chat

B Messenger Video Chat
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

B Messenger Video Chat, iPhone ve iPad'lerinizi kullanarak istediğiniz kişiler ile mesajlaşıp videolu sohbetler etmenizi sağlayan yararlı bir iOS iletişim uygulaması.

B Messenger Video Chat, iPhone ve iPad'leriniz üzerinde kullanabileceğiniz ücretsiz bir videolu sohbet ve mesajlaşma uygulaması. Uygulamayı diğer benzer uygulamalardan ayıran özelliği ise hem listenizde ekli olan kişiler ile görüntülü sohbet ve mesajlaşma yapmanıza olanak sağlıyor, hem de uygulama üzerinde online olan diğer binlerce kullanıcıyla tanışma fırsatı sunuyor.

Sade tasarımı sayesinde basit bir kullanım sahip olan uygulamasının grafikleri de oldukça güzel görünüyor. Yakın çevrenizdeki kişileri uzaklığı ile birlikte görmenizi sağlayan uygulama, kişisel ve iş amaçlı kullanılabilir. Çocuklarınız, farklı şehirde yaşayan akrabalarınız, sevgtiliniz ya da konuşmak istediğiniz herhangi bir kişi ile videolu sohbet yapabilmenizi ya da mesajlaşmanızı sağlayan uygulama iPhone ve iPad sahipleri tarafından tamamen ücretsiz olarak kullanılabiliyor. Ayrıca uygulamanın masaüstü bilgisayar ve Android versiyonları olduğu için çapraz platform desteği bulunuyor.

Tüm aramalarınızı ücretsiz olarak gerçekleştirmenizi sağlayan B Messenger Video Chat ile iletişime geçebilmek için yakın çevrenizdeki kişilere de uygulamayı yüklemelerini önerebilirsiniz. Böylece onlarla da uygulama üzerinden iletişime geçebilme şansı buluyorsunuz.

Uygulama ile iletişime geçebilmek için cihazınızın internete bağla olması gerekiyor. Wi-Fi üzerinden daha sağlıklı videolu görüşmeler yapabileceğinizi de unutmamanız gerekiyor.

Eğer hem tanıdıklarınız ile iletişime geçebilmenizi sağlayacak hem de dünyanın dört bir köşesindeki kullanıcılar ile tanışmanızı sağlayacak bir videolu görüşme ve mesajlaşma uygulaması arıyorsanız, B Messenger Video Chat'e bir göz atın. Uygulama içerisinde ses ve video ayarlarını kendiniz belirleyebiliyorsunuz.