Baby Animal World Free

Baby Animal World Free
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Baby Animal World Free, çocuklarınıza okul öncesinde hayvanlar hakkında bilgiler öğretmek için kullanabileceğiniz eğitici ve eğlenceli bir iOS uygulamasıdır.

Baby Animal World Free, özellikle okul öncesi çocuklar için hazırlanan eğitici ve eğlenceli bir iOS uygulamasıdır. Uygulamayı kullanarak çocuklarınızın hayvanlar hakkında bilgi almasını, alışkanlarını öğrenmesini, seslerini ve renklerini öğrenmesini sağlayabilirsiniz.

Türkçe desteği olmayan uygulama ile çocuklarınıza okul öncesi İngilizce hayvan isimlerini ve renkleri öğretebilirsiniz. Uygulama içerisinde hayvan resimleri ve sesleri çocuklarınızın saatlerce uygulama ile keyifli vakit geçirmesini sağlayacaktır. Uygulama şuan için 4 dili desteklemektedir fakat yeni dil seçenekleri eklenmektedir.

Çocuklarınız ile birlikte vakit geçirmenizi sağlayacak olan uygulama ile hem çocuklarınıza hayvanlar alemini öğretebilir hem de onlarla birlikte gülüp eğlenebilirsiniz. 1 - 5 yaş arası çocukları hedef alan uygulamayı iPhone ve iPad'lerinize ücretsiz olarak yükleyerek kullanabilirsiniz.

Özellikler:

  • Gerçekçi ve çocukların ilgisini çekecek grafikler
  • Dokunmatik ve basit kontrol mekanizması
  • Hayvan animasyonları
  • Hayvan sesleri ve renkleri
  • Ücretsiz

Çocuklarııza hayvanlar hakkında eğlenceli bir okul öncesi eğitimi verebilmek için Baby Animal World Free uygulamasına bir göz atmanızı tavsiye ederim.

YORUMLAR