Baby Dino 1.101 (ios)

Baby Dino

Baby Dino
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Baby Dino kendi bebek dinozorunuzu beslediğiniz bir sanak bebek oyunudur

Baby Dino oyunculara kendi bebek dinozorlarını yetiştirme ve onunla oynama imkanı veren bir mobil sanal bebek oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Baby Dino'da küçük bir bebek dinozorun bakımını üstleniyoruz. Bakımını üstlendiğimiz bebek dinozorun bütün ihtiyaçlarından sorumluyuz. Bebeğimiz sıkıldığında onunla farklı oyunlar oynayabiliyoruz ve onu eğlendirebiliyoruz. Bebeğimiz acıktığında ona yemek vermemiz ve onu beslememiz gerekiyor. Bunun yanında bebeğimizi düzenli olarak temizleyerek onun hijyenini sağlamamız da gerekli.

Baby Dino'da yetiştirdiğimiz bebek dinozorumuz gerçek tepkiler verebiliyor. Onunla ilgilendiğinizde bebeğinizin mutlu olduğunu görebiliyorsunuz. Uykusu geldiğinde yüzünden uykulu olduğunu anlayabiliyor, üzgün olduğunda suratının asık olduğunu görebiliyorsunuz. Bebeğinizin verdiği tepkilere göre onunla nasıl ilgilenmeniz gerektiğini anlayabilmektesiniz.

Baby Dino'da bebeğinize farklı kıyafetler giydirerek onun istediğiniz gibi görünmesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca yaşadığı evi de tercihlerinize göre dekore edebiliyor, duvar kağıtları, mobilyalar ve süs eşyalarıyla donatabiliyorsunuz. Bahçeye çiçekler ekebiliyor, renki bir görünüm yaratabiliyorsunuz.

Oyun içerisinde 15 farklı mini oyun ile hem siz eğlenebilirsiniz hem de bebeğinizi eğlendirebilirsiniz.

YORUMLAR