Backbreaker Football

Backbreaker Football
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Backbreaker Football, spor oyunları oynamaktan keyif alanların tercih edebileceği eğlenceli ve heyecanlı bir Amerikan futbolu oyunu.

Backbreaker Football, iPhone ve iPad'leri üzerinde amerikan futbol oyunu oynamak isteyenler için geliştirilen başarılı ve oynaması heyecanlı bir oyun.

Eğer Amerikan futbolu hakkında bilgi sahibi değilseniz fakat oyunu oynamak isterseniz hemen öğrenebilirsiniz. Dalgalar halinde gelen rakip savunma oyuncuları koşarak yada şaşırtarak geçmeniz ve sahanın sonundaki çizgiyi geçerek sayıyı almanız gerekiyor. Böylelikle maçları kazanıp oyundaki başarımları elde edebiliyorsunuz. Başarımları elde ettikçe ve altın kafalığı kazanarak oyunda kilitli olan etkinliklerin de kilidi açılıyor.

3 boyutlu bir stadyumda farklı kamera açılarından oynayabileceğiniz oyunu oynadıkça bağımlısı olacağınıza eminim. Oyunda kendinize ait bir amerikan futbolu takımınız ve takımıza özel üzerinde takımınızın adı yazan bir forma oluşturuyorsunuz.

Oynaması kolay fakat ustalaşması zor olan oyunun tek kötü yanı ise ücretli olması. Oyunu oynayabilmek için 1.99 TL ödeyerek satın almanız gerekiyor. Eğer Amerikan Futboluna ilginiz varsa ödediğiniz ücrete değecek bir oyun olarak görüyorum.

YORUMLAR