Bar Story 1.3 (ios)

Bar Story

1.3
Bar Story
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

JRPG evreni içerisinde bar işleterek müşteri memnuniyeti için ter döktüğünüz bir mobil oyun arıyorsanız Bar Story hoşunuza gidecektir.

JRPG türü ile daha önce temas halinde olan oyunseverler mutlaka şehirden şehire ve oradan da bardan bara gezme ile geçen macera dolu serüvenlerini hatırlayacaklardır. Bar Story isimli bu iOS oyunu dengeleri biraz tersine çevirip yenilikçi bir fikirle ilgimizi çekmeyi başardı. kahramanların ve köy sakinlerinin ziyaret ettiği bu barlardan birini bu oyun ile artık siz işleteceksiniz. Tamamen JRPG kafasıyla hazırlanmış olan bu oyunda ziyaretçilerin ihtiyaç duydukları yiyecek ve içecekler için gerektiğinde vahşi dünyada malzeme avı için çetin bir mücadele içerisinde gireceksiniz.

Oyunu güzel kılan en önemli şeylerden bir tanesi mobil oyunların birçoğu gibi basit komutları istismar etmemesi. Oyun içerisinde seri üretimle içecek hazırlama veya seviye atlayıp malzeme bulmak için ormanda saatlerce yaratık kesmece ile uğraşmıyorsunuz. Bunun yerine ikisinin makul bir denge içerisinde işleyişi ve her iki oyun modundan da sıkılmadan bir diğer aşamaya geçmek mümkün olmuş. Bu yaklaşım tarzından da tür olarak islemdirilecek olursa gönlümden kopan isim JPRG bar simülasyonu.

Oyun içerisinde edinebileceğiniz 400 farklı tarif var. Bunların her biri için bitkilerin ve hayvanların olduğu vahşi bir dünyada silahlarınızı kuşanmanız gerekecek. Bu da yine profesyonel bir RPG kahramanının disiplinini içinde taşımanızı gerektiriyor. iPhone ve iPad için tasarlanmış bu ilginç çalışma ne yazık ki ücretsiz değil, ama zengin bir oyun içeriğinin de sizi beklediği bir gerçek.

YORUMLAR