Barbie Fashion Design Maker

Barbie Fashion Design Maker
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Barbie Fashion Design Maker çocuklara hitap eden bir giydirme oyunudur ve yüzlerce farklı kıyafet kombinasyonu içermektedir.

Barbie Fashion Design Maker özellikle çocuklara hitap eden ve tamamen ücretsiz olarak indirebilecğeiniz bir oyun. Oyunda oyuncak dünyasının efsanevi isimlerinden Barbie’yi adeta bir moda ikonu haline getirmeye çalışıyoruz. Kızların vazgeçilmez oyunları arasında yer alan Barbie de artık mobil dünyaya adım atmış bulunuyor.

Son moda kıyafetlerin yer aldığı oyunda Barbie’yi dilediğimiz gibi giydirerek muhteşem fotoğraflar çekmeye çalışıyoruz. Oyunda toplamda 90 farklı tarz ve kişiselleştirme opsiyonu sunulmakta. Bunları dilediğiniz gibi kullanmakta özgürsünüz. Bir başka deyişle Barbie’nin stil danışmanlığı rolünü üstleniyorsunuz. Bize sunulan aksesuarları kullanarak 10.000’den fazla kombinasyon yaratabiliyoruz. Bu da oyuna çeşitlilik katıyor ve tekdüze hale gelmesine engel oluyor.

Oyunda çocukların hoşuna gideceğinden emin olduğum türden grafikler kullanılmış. Özellikle küçük kız çocukları bu oyunu oynamaktan büyük keyif alacaktır. Özellikle giydirme oyunlarından hoşlanan çocuklara hitap eden bu oyunun en büyük avantajı tamamen ücretsiz olarak sunuluyor olması.

YORUMLAR